Resimli Sohbet Odaları

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbett


Sohbett

Sohbett

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açıldı, Sohbet et, hayatının renk dolsun, Sohbett odaları sitesi sizler için açık.

Bir haksızlığa uğramışızdır…Bir kötülük görmüşüzdür…Belkide gururum kırılmıştır.Bunlara benzer birçok nedenden dolayı egomuzu zarar görüp şaha kalkar ve öfkemiz kabarır.Öfkeye kapıldığımızda ,aklımız devre dışı kalıp düşünüş şekillerimiz düzeninden  şaşar. Öfkemiz baldan tatlı olur,keskin sirkenin küpüne zarar vereceği atasözünü unuturuz o zaman.Biz artık kendimiz ve karşımızda ki için tehlikeli bir hale geliriz. Bazen yaptıklarımıza kendimiz bile şaşarız hatta gülüp söyliceğimiz  şeylere o kadar öfkeliniyoruz ki anlataması bile güç oluyor Biz hepimiz kardeşiz kimimiz arkadaş kimimiz dost kimimiz hayat arkadaşi oluyoruz abi abla amca dayi teyze nine ya her şeyiz biz. Biz olmayınca dünya eksik olmaz mıydı?Sohbet odamızda işte böyle sen yoksun ben yokum o yok bu yok.Peki neden sohbet odası aktif? Orasını sunucu sahibi bizler için açmak gerekirse konuyu..Çoğu insan çevresinde dışlandığını hisseder ya da öyledir dışlanan insanlar ya güzellikleri bahane edilir ya konuşmasi yada türlü türlü huyları..

Chat

https:///www.duygusohbet.org/sohbet Hepsini tek tek sayamam ki:) Ama sonucta dışlanıyorlar bizde kimsenin dışlanmadığı  bir ortam hazırlamaya karar verdik oda insan değil mi sonucta..Biz hepinizi tüm insanları aramıza almaya hazırız aslında tüm insanların böyle düşünmesi gerek ama malesef düşünen sayısı cidden oldukça az.. Üzülmeyin sizlere hem arkadaş hem dost hem yoldaş yani kısacası istediğiniz her şey oluruz.Hayatınızda yaşadığınız tüm geçmisi artık bir kenariya bırakın ve sohbet odamıza buyrun bırakın olayları kendi haline..Düşünmeyin o bunu dedi şu sunu yapti.. Aynaya bakın siz kendinizden emin olun gerisi fasa fiso..Hayatınızın her anında eminim böyle insanlar olacaktır ve olmaya devam edecektir. Öfkelenmeyin öfkelenmek size zarar verecektir kendinize zarar vermek yerine mutlu olun etrafınızda ki insanlar zarar görsün..Hiç bir zaman yalnız hissetmeyin kendinizi çunku uzaktada olsa sizlere değer veren sizlere seven ve sayan insanlar bulunmakta..Kimseyi göz ardı etmeyin ve sohbet odamızda sohbetinin keyfini cıkarın. çogu sohbet sitesinden ayrılan en iyi özelliği kaliteli insanların bulunması tabi sizlerde bunu en cok istediğinizi bilmiyor değilim:).Hayat size türlü türlü oyun oynamis olabilir ama yaşamaktan yaşarken zevk almaktam mutlu olmaktan vazgecmeyin ki vazgecmeyeceksiniz:) O halde önden bayanlar dermişim 🙂 Keyifli sohbetler.

Sohbett

SohbettBir cevap bırakın.