Resimli Sohbet Odaları

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet


Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

– Bedava Sohbet sitesi sizler için, hazırladık, Mobil Sohbet Sitesi sizler için açıktır, kaliteli sohbet.

Doğumunuzdan bugüne kadar kaç tane dostunuz oldu?Dost denince aklınızana gelir? Dost, kötü günlerimizde teselli ve şefkatine sığındığımız, mutluluklarımızı paylaştığımız, ruhumuzun bütün sırlarını rahatlıkla açıklayabildiğimiz insandır. O, en fazla ihtiyaç duyduğumuz vazgeçilmez, kutsal bir varlıktır. Başımız darda kaldığı zaman koştuğumuz ilk yer onun kapısıdır. O, bizi tamamlayan parçamız, devamımız demektir; onu kendimizden ayıramayız. Dostumuz bizi en az kendimiz kadar kayırır. Vefakar ve fedakardır.Peki ya sanaldan hiç dostunuz oldu mu?Siz soruyu düşünürken ben cevap vereyim sohbet sitelerinin en kaliteli ve güvenli olduğunu düşündügüm chat odasından dostlar edindim.Ne kadar mı güveniyorum realdeki dostuma herşeyimi bilen her anımda yanımda olan dostuma ne kadar güveniyorsan iste o kadardanda fazla.Dost sanala reale bakma insanın karakterine bakar.
Gönlümüzde ve düşüncelerimizde büyük bir yer kaplayan dostumuz, daima bizim iyiliğimizi ister.

Sohbet Mola

Sohbet Ortamı Başarılarımızı alkışlar, kötü bir davranışta bulunduğumuz zaman bizi uyarır, doğru olanı gösterir. İyiliklerimizi över, kusurlarımızı gidermeye çalışır. Ona olan inancımız sonsuzdur. Bu yüzden yüzümüze vurduğu gerçekler ne kadar acı olsa, bizi incitmez. Hatalarımızı onarmaya, yanlışlarımızı düzeltmeye yöneltir. Onun ışık tutan, teselli eden varlığı; bizi mükemmelliğe eriştirmek için tenkit eden kılavuzluğu sayesinde kötülükleri yenmeye çalışırız. Ona karşı duyduğumuz saygı, derin ve samimi inanç bizi moral çöküntüsünden kurtarır. Dolayısıyla, onun gösterdiği yol bizi başarısızlığa değil, başarıya, mutsuzluğa değil, mutluluğa götürür.Dostlarımız belkide ailemizden daha cok düşünür bizleri daha çok yanımızda olurlar.Yanımızda dediğime bakmayın teknoloji o kadar ilerlediki dünyanın bir ucundaki insanlarla bile artık dostluk kurup devam ettirebiliyoruz. Sohbet odamızda her ülkeden her ülkenin her şehrinden her şehirin her ilçesinden köyünden kasabasından insan bulunuyor.Kimle nasıl dostluk kurmak isterseniz tek adresiniz biz olalım.Dostlarınız

İyi niyeti, sevgiyi ve inancı hissetmek bizi güçlü kılar. Dostsuz hayat düşünemem ki giderek yalnızlaşıyorsanız yaşarken ölüme yaklaşmışsınızdır.Daha güzel dostluklar kurabilmeniz için chat odalarımız hizmetinizde.Temenni edelim ki, bunun kaynağı olan chat odamız ve odamızda bulunan dostlarımız eksik olmasın:”Sizlerde aramızda bulunmak istemez misiniz?Hemen giriş yapın ve birbirinden farklı kulturlere ait insanlarla tanışın ve dostluk kurun.

https://www.sohbetmola.com

bedava sohbet odalarıBir cevap bırakın.