Resimli Sohbet Odaları

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet Odaları


Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

– Ücretsiz sohbet sitesi sizlerle birlikte, Mobil Sohbet Odaları sitesinde sizleri bekliyoruz, chat yapalım,

Kaliteli sohbet odaları olan https://www.duygusohbet.org/sohbet-odalari/ sitesi sizler için açıldı sizlerde keyifli bir sohbet sürmek istemezmisiniz? chat odaları
Asık suratlı insanlardan hoşlanır mısınız dite bir soru sorsam güleceksiniz biliyorum bende ufak bi tebessüm olsun diye sordum zaten
Sohbet ettiğiniz insanlarda en fazla hangi özelliği ararsınız.Tabi ki ruh güzelliği ve gülümsemedir. Ruh güzelliğinin en çekici belirtisi hiç şüphesiz gülümsemedir. Duygulardaki rahatlığın ve mutluluğun sevimli bir ifadesidir o. Gülümsemenin, en çirkin çehreleri bile güzel gösterebilecek sihirli bir kudreti vardır. Sıkıntılı, öfkeli anlarımızda gülen bir çehreyle karşılaştığımız zaman hemen gevşeyi veririz. İster istemez duygularımızda bir durulma, yüz hatlarımızda bir gevşeme olur. Çevremizdeki insanları kendimize bağlamada ilk izlenim çok önemlidir. Mobil sohbet odamızda ilk izlenim olarak değil sürekli bu haldeyiz kaliteli sıcak sohbetle hiç bir zaman pişman olamayacağınız bir ortam bulunmakta. Sıcak bir gülümseme, yabancılığın soğukluğunu bir anda gideriverir; bir sıcaklık bir bir samimiyet, bir sempati sağlar.

Mobil Sohbet

Sohbet etmek bir aydınlıktır; farkında olmadan biz de onun aydınlığına kapılırız. Bütün insanların manen, bu aydınlığın sıcaklığına sığınmaya ihtiyaçları vardır. Günlük hayatımızda türlü nedenlerle birçok sıkıntıya uğrayabiliriz. İster istemez duygularımıza koyu bir karamsarlık hakim olur. Ruhumuz birtakım bunalımlarla çırpınır durur. Eğer kendimizi kapıp koyuverecek olursak, iç dünyamızın bu karanlığı yüzümüze akseder. Karamsar kırışıklıklar, kederli gölgeler kaplar çehremizi. Böyle bir ruh hali ve görünüm içinde çevremize hiç de hoş görünmeyiz.  Dostlarımız bile varlığımızdan haz duymazlar, yanımızda durmak istemez olurlar. Mobil sohbet odamız her zaman sizin yaninizda fakat yinede sizi gülümserken görelim mutlu olduğunuzu bilelim. Asık bir yüzün yaratacağı bu sıkıntılı, bunalımlı, sevimsiz ortamdan kimse hoşlanmaz. Buna sebep olduğumuz sürece sevilmez ve aranmayız. Çünkü bütün insanlar, sıkıntıdan ve kederden kaçar, neşeye ve mutluluğa yönelirler.
Üzüntümüz ne kadar derin olursa olsun, bunu çevremize dağıtmaya hakkımız yoktur! Hiçbir zaman sabır ve iradeyi elden bırakmamak gerekir. Neşeyi, kendimize zorla davet edelim; ister istemez gelir. Sıcak bir gülümseme halinde yüzümüze yerleşir. Sonra içimizdeki karamsarlığı kaldırır. Bir de bakarız ki, gülümsemenin aydınlığına muhtaç olan dost çehreler sarmış etrafımızı…Birlik beraberlik ve kaliteli sohbet le hem kendimizi hemde çevremizi aydınlatmış oluruz.Peki o halde daha ne bekliyoruz? Sohbete sohbete..

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet OdalarıBir cevap bırakın.