Resimli Sohbet Odaları

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Aynur Haşhaş Meyhaneci Sözleri


Aynur Haşhaş Meyhaneci Sözleri

Aynur Haşhaş Meyhaneci Sözleri

– Bugün çok güzel bir parça ile sizleri baş başa bırakmak istedim, Aynur haş haş meyhaneci Sözleriyle birlikte sizlerle.

https://www.sohbetmola.com bedava sohbet sitelerine sizlerde hoş geldiniz ücretsiz olarak sohbet etmek istermisiniz? bizler buradayız vede sizleri burada bekliyoruz güzel bir parça ile sizleri baş başa bırakmak istedim.

Aynur Haşhaş Meyhaneci


Doldur meyhaneci bir daha doldur doldur meyhaneci bir daha doldur 5 Lira borç aldım paralıyım ben paralıyım ben dolusunu getir boşunu kaldır bugün sabahçıyım buralıyım ben,, Dolusunu getir boşunu kaldır, bugün sabahlıcıyım buralıyım ben, içip içip sarhoş olmak istiyom Sızıp bir köşede kalmak istiyom kalmak istiyom,, yaşamayı değil ölmek istiyorum! bir yarin elinden yaralıyım ben, Yaşamayı değil ölmek istiyorum bir yarin elinden yaralıyım ben, Aman meyhaneci doldur ver bana doldur ver bana, bugün içeceğim ben kana kana ben kana kana, ismim kaçırandır söyliyeyim sana bütün sarhoşların Kralıyım ben, ismim kaçırandır söyliyeyim sana,, bütün sarhoşların Kralıyım ben,,

Aynur Haşhaş Meyhaneci Sözleri

Aynur Haşhaş Meyhaneci SözleriBir cevap bırakın.